na Uniwersytecie Warszawskim · 16 listopada 2011
Serdecznie witamy na witrynie
GIS Day na Uniwersytecie Warszawskim

Dziękujemy wszystkim gościom za świętowanie z nami GIS Day na UW. Zapraszamy do odwiedzenia galerii ze zdjęciami z tego dnia.

„GIS Day na Uniwersytecie Warszawskim” to impreza, która odbyła się 16 listopada 2011 r. na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW pod patronatem Prezydenta miasta stołecznego Warszawy Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz.

W ramach Dnia GIS'u na Uniwersytecie Warszawskim miał miejsce się cykl prezentacji, w trakcie których można było poznać zakres zastosowań technologii GIS, możliwości najnowszego oprogramowania GIS oraz korzyści płynących z zastosowań technologii GIS w codziennym życiu, na polu nauki, jak i w działaniach administracyjno-społecznych oraz gospodarczych. Informacje na ten temat przekazali przedstawiciele: producentów oprogramowania GIS, uczelni i jednostek badawczych, organizacji typu non-profit, a także firm komercyjnych wykorzystujących oprogramowanie GIS.

Prezentacje miały formę wykładów, warsztatów komputerowych, pokazów sprzętu oraz sesji posterowych.

W tym roku zaprosiliśmy również uczniów szkół ponadgimnazjalnych, specjalnie dla nich przygotowaliśmy szereg gier i konkursów, interesujące pokazy i prelekcje (szczegóły w zakładce "Dla szkół").

   Sponsorzy nagród:
                                                                                                         
Katedra Kartografii Uniwersytetu Warszawskiego © 2011